Керівництво Проєкту:

Юргіта Домейкієне

Керівник програми, Міжнародний ключовий експерт з питень HR/PAR

Більше 22 років професійного досвіду роботи в реформування уряду в Координаторі державного управління Литви за такими напрямками: інституційна база, стратегічне управління, державна служба, відкрите управління, управління якістю.
Більше 18 років управлінського досвіду роботи на вищому або середньому рівні в установах державного управління Литви (Офіс Прем’єр – міністра, профільних міністерствах). Працювала як Представник Литви в Мережі державного управління ЄС, в Комітеті державного управління ОЕСР. П`ять років роботи міжнародним експертом в проектах Twinning (Молдова, Азербайджан).
Магістр ділового адміністрування та менеджменту, Вільнюський університет

j.domeikiene@eu4pfm.com.ua

Управління людськими ресурсами/Реформа державного управління:

Едвардас Жукаускас

Міжнародний експерт з питань HR/PAR

Понад 20 років досвіду роботи у сфері державного управління. Професіонал з підготовки реформ державної служби та державного управління, впровадження політики у сфері управління персоналом та створення інструментів управління персоналом. Едвардас працював заступником керівника агентства з питань державної служби Литви, радником у канцелярії Прем’єр – міністра. Має багаторічний досвід експертного консультування в країнах Східного партнерства з питань реформ державної служби. Ступінь магістра права.

e.zukauskas@eu4pfm.com.ua

Ганна Аветюк

Національний координатор з питань HR/PAR

Понад 13 років досвіду роботи в різних проєктах ЄС. Ганна розпочала міжнародну кар’єру, працюючи в Місії ЄС з прикордонної допомоги в Молдові та Україні. Таким чином 9 років була медіатором між національними агентствами та експертами ЄС. Ганна пройшла навчання на семінарах та тренінгах для отримання міжособистісних та організаційних навичок, брала участь у різних заходах.

g.avetiuk@eu4pfm.com.ua

Податкова сфера:

Пауліус Маяускас

Міжнародний ключовий експерт з податкових реформ

Понад 25 років досвіду роботи у сфері адміністрування податкових та митних зборів у Державній податковій службі Литви та Міністерстві фінансів. Очолював Робочу групу з податкових питань у Раді ЄС під час головування Литви. Брав участь в узгодженні національного законодавства з законодавством ЄС щодо адміністрування податків. Починаючи з 2003 року представляє позиції Литви у робочих групах Ради ЄС та комітетах Комісії ЄС.

p.majauskas@eu4pfm.com.ua

Мар’яна Музичук

Національний координатор з податкових реформ

Понад 13 років досвіду роботи у сфері оподаткування, включаючи посади керівника податкової служби у багатонаціональних компаніях, а також досвід консультування. Відповідає за планування та управління складними проєктами, поєднуючи процес, організаційні зміни та технологічні потоки робіт. Студентка економічної програми PhD, магістр економіки, ступінь бакалавра права.


m.muzychuk@eu4pfm.com.ua

IT сфера:

Катерина Корвін- Піотровська

Національний координатор з питань IT

Понад 15 років досвіду в реалізації проєктів технічної допомоги, у тому числі 8 років на посадах менеджера проєктів у агенціях ООН. Координувала складні програми та їх компоненти з залученням багатьох партнерів за фінансуванням ЄС, ООН, GIZ, USAID, GEF. Здобула сертифікат PRINCE2 Practitioner та має досвід роботи у сфері державних закупівель відповідно до міжнародних стандартів (сертифікат CIPS). Ступінь магістра в галузі управління державними фінансами та англійської мови (перекладач) 


k.piotrovska@eu4pfm.com.ua

Митна сфера:

Вітяніс Алішаускас

Міжнародний ключовий експерт з митних реформ

Понад 25 років досвіду роботи в митній сфері працював заступником генерального директора Департаменту митниці Литовської Республіки та заступником директора Центру митних інформаційних систем, а також керівником відділу інформаційних технологій регіональної митниці. Понад 15 років досвіду роботи в управлінні та координації міжнародних проєктів технічної допомоги, які фінансуються Урядом США та Європейською Комісією. Ступінь електронної інженерії, ступінь магістра ділового адміністрування.


v.alisauskas@eu4pfm.com.ua

Катерина Данильченко

Національний координатор з митних реформ

Близько 13 років професійного досвіду у сфері міжнародних відносин та міжнародної технічної допомоги, зокрема у відділенні Спільного технічного секретаріату Спільної оперативної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова» та Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) .

Магістр міжнародних відносин.  


k.danilchenko@eu4pfm.com.ua

Адміністративний офіс:

Олег Семененко

Спеціаліст з управління змінами

Понад 26 років досвіду, в тому числі на керівних посадах державних установ, з них понад 7 років роботи в польових місіях ОБСЄ. Працював у Міністерстві закордонних справ України та ОБСЄ, координував діяльність в проєктах Ради Європи, ОБСЄ та ООН щодо зміцнення верховенства права, захисту прав людини, конституційних та виборчих реформ, розвитку громадянського суспільства та зміцнення довіри та партнерство між державою та суспільством в українській митній та фіскальній владі. Кандидат політичних наук, магістр міжнародних відносин та фінансів, банківської справи та страхування.


o.semenenko@eu4pfm.com.ua

Тетяна Опіопченко

Спеціаліст з адміністративних питань

9 років досвіду роботи в галузі аудиту, фінансів та управління проєктами. Тетяна працювала в одній з BIG4 компаній та в інших світових корпораціях в Україні, Грузії та Індії. Магістр міжнародного обліку та аудиту.

t.opiopchenko@eu4pfm.com.ua

Прес-служба:

Ms. Oksana Lysenko

Головний спеціаліст з комунікацій та зв’язків з медіа

Понад 25 років досвіду роботи у сфері комунікацій, у тому числі понад 12 років у журналістиці та 13 років у державних комунікаціях. Має ступінь магістра журналістики, державного управління та права. Працювала над впровадженням реформ у сфері розвитку державних судових комунікацій. Має багаторічний досвід співпраці з проєктами міжнародної технічної допомоги в Україні, такими як Українсько-канадський проєкт підтримки судової реформи (SJRP), проєкт ЄС «Право-Justice», Програма USAID «Нове правосуддя»..

o.lysenko@eu4pfm.com.ua

Ірина Нефед

Спеціаліст з комунікацій та зв’язків з медіа

Понад 15 років досвіду управління проєктами та роботи у комунікаціях, у тому числі 5 років досвіду впровадження реформ та комунікацій в українському уряді. Працювала в донорської організації при виконанні дипломатичної місії з розбудови співпраці та налагодження ефективних відносин з урядовими структурами України, Молдови, Грузії та Азербайджану з питань розробки проєктів безпеки (CBRN) та впровадження заходів з безпеки (CBRN). Керувала комунікаціями в Команді підтримки реформ Міністерства сільського господарства України та у Державній митній службі України.

i.nefed@eu4pfm.com.ua

Ольга Вергелес

Спеціаліст з комунікацій та зв’язків з медіа

Понад 11 років у сфері маркетингу та комунікацій, 17 років досвіду управління проєктами в Україні та в міжнародних установах. Керувала виконання понад 150 проєктів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються ЄС, Global Affairs Canada, USAID. Активно сприяла підвищенню ефективності проєктів за допомогою планування заходів, комунікаційних кампаній під час MICE Керувала співпрацею між різними групами зацікавлених сторін, державними установами та іноземними топ-керівниками . 

o.vergeles@eu4pfm.com.ua

Адміністративний офіс:

Валерія Баранець

Спеціаліст з адміністративних питань

Працювала як у бізнесі, так і в проєктах розвитку зі спеціалізацією на бухгалтерському обліку, адмініструванні та управлінні грантами; найбільше слідкує власній приказці «Серце передусім». 

v.baranets@eu4pfm.com.ua