EU4PFM надає екстрену допомогу Міністерству фінансів України від початку російського вторгнення

Нині безперебійна робота Міністерства є напрочуд важливою, адже від цього залежить як статок кожного українця, так і стан економіки загалом. Саме тому з’явилась потреба убезпечити критичні дані Міністерства від пошкодження. Для цього проєкт EU4PFM забезпечив Мінфін серверами, мережевим обладнанням та системами збереження даних. Нове обладнання допоможе організувати додаткову резервну платформу для збереження інформації.

Окрім цього, Міністерство фінансів нещодавно отримало від EU4PFM 200 ноутбуків та 300 ліцензій Microsoft 365. Техніку вже доставили співробітникам Мінфіну, які через війну були змушені покинути свої домівки. Це допоможе їм працювати дистанційно та робити свій внесок для наближення перемоги України.

Допомога здійснюється завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу в Україні в рамках Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM). Подальша допомога партнерським інституціям очікується протягом наступних тижнів.

Загалом ЄС надає екстрену макрофінансову допомогу в сумі 1,2 млрд євро, а на підтримку оборони України Європейський фонд миру вже виділив 2 млрд євро.