Міжнародні державні закупівлі «Інформаційна система «Система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій»

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (надалі – CPMA) (Литовська Республіка) оголошує відкритою процедуру державних закупівель “Інформаційної системи “Система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій” (надалі – Послуги). Кінцевим власником та бенефіціаром цих Послуг є Державна податкова служба України. Послуги фінансуються в рамках реалізації Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаної 19 грудня 2018 р. Європейським Союзом в особі Європейської Комісії та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – Проект).

Міжнародні державні закупівлі

Інформація, актуальна для цієї закупівлі:

1. Закупівля здійснюється за допомогою системи CVP IS за адресою: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt. Тільки постачальники, зареєстровані в CVP IS, можуть брати участь у закупівлі. Будь-яка інформація, пояснення документації щодо закупівлі, повідомлення чи інша кореспонденція між Покупцем та Постачальником послуг повинні здійснюватися лише за допомогою CVP IS.

2. Тендерна пропозиція повинна подаватись лише в електронному вигляді, використовуючи CVP IS. Навчальний матеріал для роботи з CVP IS (як зареєструватися, подати тендер та всю іншу пов’язану інформацію) можна знайти за цим посиланням: https://vpt.lrv.lt/en/e-public-procurement

3. Зверніть увагу, документи про закупівлю та всю іншу відповідну інформацію про закупівлю можна знайти за цими посиланнями:

https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-660748

Ми запрошуємо Вас подати свої тендерні пропозиції на цю Закупівлю.

Тендерні пропозиції можна подати до 2 серпня 2021 року о 9 ранку за литовським часом.