На шляху до податкової досконалості: українські податківці вивчають найкращі податкові практики у Вільнюсі


У перший день навчального візиту до Вільнюса, організованого за підтримки EU4PFM, представники Державної податкової служби України вели всебічний діалог з колегами з Державної податкової інспекції Литви.

Цей візит був зосереджений на обміні знаннями та найкращими практиками з адміністрування податкового боргу, управління операційними ризиками та відповідними ІТ-рішеннями.

Українська делегація отримала цінну інформацію про литовські методології ефективного нагляду та управління ризиками, дослідила їхній структурований підхід до забезпечення податкового комплаєнсу та дізналася про розширений аналіз ризиків і інструменти відбору аудиту.

Сесія з адміністрування податкового боргу охопила литовське законодавство про стягнення, операційні процеси, адміністрування заборгованості та ризикованість боржника. Колеги з Литви також поділилися досвідом щодо процедур стягнення за Директивою 2010/24/ЄС.

EU4PFM пишається тим, що підтримує вивчення найкращих практик податкового адміністрування та контролю, сприяючи співпраці та вивченню найкращих практик.