ЄС надав Державній митній службі України 200 ноутбуків та обладнання для відеоконференцій під час пандемії COVID-19

Європейський Союз через Програму ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) передав Державній митній службі України 200 ноутбуків та обладнання для відеоконференцій під час пандемії COVID-19 в Україні

Надане обладнання допоможе зменшити експлуатаційні та транспортні витрати й забезпечить надійну комунікацію та координацію між працівниками митниці з іншими державними установами та міжнародними структурами під час пандемії й надалі. Високий рівень структурної децентралізації Державної митної служби вимагає надійних та якісних каналів зв’язку. Саме тому отримання Митницею ноутбуків і обладнання для відеоконференцій сприятиме кращій оперативності та підвищенню продуктивності роботи працівників Митниці у період пандемії.

«На жаль, пандемія COVID-19 вплинула на всі аспекти нашого життя та суспільства, від системи охорони здоров’я, економіки до державних структур. Надаючи це обладнання Державній митній службі України, ЄС має на меті сприяти безпеці працівників митниці, їхній оперативній ефективності та прогресу реформ, попри складну епідеміологічну ситуацію», ‒ наголосив пан Мартін Клауке, керівник Першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва ЄС в Україні.

Вартість обладнання, яке надав проєкт EU4PFM, оцінюється в 340 тис. євро. Це – остання за часом допомога в межах Програми EU4PFM. Загалом ЄС підтримує боротьбу України проти COVID-19 пакетом допомоги в 190 млн євро, що є частиною глобальної відповіді #TeamEurope на пандемію, яку ЄС здійснює разом зі своїми державами-членами. Відповідь ЄС на COVID-19 зосереджена на обмеженні поширення вірусу й наданні екстреної підтримки в період кризи в галузі охорони здоров’я, стійкому зміцненню систем охорони здоров’я, а також реагуванні на соціально-економічний вплив кризи шляхом забезпечення робочих місць, підтримки громадянського суспільства, культури та вразливих верств населення.