Запрошуємо до участі в ринковій консультації щодо розробки “Системи обліку даних раєстраторів розразункових операцій”

Дорогі постачальники,

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (надалі – CPMA) (Литовська Республіка) планує провести процедуру державних закупівель для Державної податкової служби України з метою придбання послуг з розробки інформаційної системи для вдосконалення процесу збору, зберігання та використання даних розразункових операцій та програмних кас, а також перевірки справжності та точності розрахункових документів (надалі – Послуги) в рамках реалізації Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаний 19 грудня 2018 р. Європейським Союзом в особі Європейської Комісії та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – Проект). Кінцевим власником та бенефіціаром цих Послуг є Державна податкова служба України.

Ринкові консультації щодо програмних кас

Перед оголошенням публічної закупівлі CPMA (Покупець Послуг) запрошує Вас взяти участь у попередній ринковій консультації щодо закупівлі Послуг.

Всі ринкові консультації щодо згаданої інформації, пов’язаної з Послугами, можна знайти за посиланням: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-681700

Ми запрошуємо Вас взяти участь у цій ринковій консультації та надати свої відповіді на ринкові консультації за допомогою Центральної інформаційної системи державних закупівель Литви (CVP IS) https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ або електронною поштою [email protected] до 4 червня 2021, 10:00 за литовським часом.

Повідомляємо, що запланована державна закупівля буде здійснюватися через Центральну інформаційну систему державних закупівель Литви (CVP IS) https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/

Якщо ви маєте намір взяти участь у процесі закупівлі, ми рекомендуємо попередньо зареєструватися в системі CVP IS як користувач. Тільки зареєструвавшись, ви зможете надати свою пропозицію.

З повагою,

Комісія з державних закупівель