Запрошуємо до участі в ринковій консультації щодо закупівлі “Програмного та апаратного забезпечення контакт-центру”

Дорогі постачальники,

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (надалі – CPMA) (Литовська Республіка) планує провести процедуру державних закупівель для Державної податкової служби України з метою придбання програмного та апаратного забезпечення контакт-центру (надалі – Послуги) в рамках реалізації Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаний 19 грудня 2018 р. Європейським Союзом в особі Європейської Комісії та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – Проект). Кінцевим власником та бенефіціаром цих Послуг є Державна податкова служба України.

Ринкові консульації з закупівлі “Програмного та апаратного забезпечення контакт-центру”

Перед оголошенням міжнародних державних закупівель CPMA (покупець Послуг) проводить ринкові консультації на ринку щодо Послуг.

Всі ринкові консультації щодо згаданої інформації, пов’язаної з Послугами, можна знайти за посиланням: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-685850

Ми запрошуємо Вас взяти участь у цій ринковій консультації та надати свої відповіді на ринкові консультації за допомогою Центральної інформаційної системи державних закупівель Литви (CVP IS) https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ або електронною поштою publicprocurement@cpva.lt до 29 квітня 2021, 17:00 за литовським часом.

Запланована міжнародна державна закупівля буде здійснюватися за допомогою системи CVP IS https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ .

Якщо ви маєте намір взяти участь у процесі закупівлі, ми рекомендуємо попередньо зареєструватися в системі CVP IS як користувач. Тільки зареєструвавшись, ви зможете надати свою пропозицію.

З повагою,

Комісія з державних закупівель