Запрошуємо до участі в ринковій консультації щодо закупівлі “Програмного забезпечення з розробки модуля загального контролю в рамках єдиного податкового рахунку”

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (далі – CPMA) (Литовська Республіка) планує закупівлю “Послуг з розробки програмного забезпечення – розробка програмного забезпечення для загального модуля контролю в рамках єдиного податкового рахунку” (далі – Послуги).

Кінцевим власником та бенефіціаром Послуг є Державна податкова служба України. Послуги фінансуються в рамках підписаної Угоди про внесок 19 грудня 2018 р. № ENI / 2018 / 404-165 / 2018 / 4-14-23 Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією, та CPMA щодо впровадження «Програми підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM)», надалі Проект EU4PFM. Програма фінансується в рамках Європейського інструменту сусідства (ENI).

Ринкові консультації

Перед оголошенням державної закуплі CPMA (Покупець Послуг) запрошує Вас взяти участь у попередній ринковій консультації щодо закупівлі Послуг.

Всі ринкові консультації щодо згаданої інформації, пов’язаної з Послугами (технічна специфікація, анкета та інші документи), можна знайти  за посиланням: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-664303

Ми запрошуємо Вас взяти участь у цій ринковій консультації та подати свої пропозиції на ринкові консультації за допомогою Центральної інформаційної системи державних закупівель Литви (CVP IS) https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt або електронною поштою на publicprocurement@cpva.lt до 7 липня 2021, 10:00 за литовським часом.

Якщо ви вирішили взяти участь у державній закупівлі, що планується після попередньої ринкової консультації, будт ласка, ознайомтесь з нижче наведеною додатковою інформацією:

1. Запланована міжнародна державна закупівля буде здійснюватися за допомогою системи CVP IS https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ . У закупівлі можуть брати участь лише Постачальники послуг, зареєстровані на CVP IS. Будь-яка інформація, пояснення, пов’язані із документацією про закупівлю, повідомленнями чи іншою перепискою між Покупцем та Постачальником послуг, повинні надаватися лише через CVP IS.

2. Тендерна пропозиція повинна подаватися лише електронними засобами, використовуючи CVP IS. Навчальні матеріали щодо використання CVP IS (як зареєструватися, подати тендер та всю іншу пов’язану інформацію) можна знайти за посиланням: https://vpt.lrv.lt/en/e-public-procurement .