Тут ви можете прочитати останню інформацію про діяльність проекту

Новини

Європейські партнери продовжують ділитися досвідом у митній сфері  для підготовки України до вступу до ЄС

Травень 16, 2024

Європейські партнери продовжують ділитися досвідом у митній сфері для підготовки України до вступу до ЄСПольський досвід приведення законодавства у відповідність до митного законодавства ЄС та впровадження ІТ систем для безпаперової митниці представила  Магдалина Жечковська, експертка EU4PFM, Міністр фінансів Польщі у 2022-2023 рр..

Читати далі
Навчальний візит представників Державної податкової служби до Вільнюсу: підсумки 2-го дня

Травень 16, 2024

Навчальний візит представників Державної податкової служби до Вільнюсу: підсумки 2-го дняНа другий день навчального візиту, організованого EU4PFM, представники Державної податкової служби взяли участь у низці сесій, організованих литовскою Державною податковою інспекцією (STI). Дискусії були зосереджені на методологіях управління боргом та оцінки ризиків, представлених ключовими членами STI.

Читати далі
На шляху до податкової досконалості: українські податківці вивчають найкращі податкові практики у Вільнюсі

Травень 15, 2024

На шляху до податкової досконалості: українські податківці вивчають найкращі податкові практики у ВільнюсіУ перший день навчального візиту до Вільнюса, організованого за підтримки EU4PFM, представники Державної податкової служби України вели всебічний діалог з колегами з Державної податкової інспекції Литви.

Читати далі
Впровадження антикорупційної політики перед вступом до ЄС: ексочільник польської митниці поділився досвідом з українськими колегами

Травень 14, 2024

Впровадження антикорупційної політики перед вступом до ЄС: ексочільник польської митниці поділився досвідом з українськими колегамиДля ефективної та раціональної імплементації положень антикорупційної стратегії, яка базується на рекомендаціях міжнародних партнерів, національних потребах та досвіді провідних країн, Держмитслужба продовжує практичні консультації з представниками країн, що вже пройшли шлях до членства в ЄС. Ця інформація дозволить удосконалити інструменти антикорупційної політики та уникнути зайвих, водночас неефективних кроків під час її впровадження.

Читати далі
Держмитслужба продовжує інформування громадян щодо небезпеки контрафактних товарів.

Травень 14, 2024

Держмитслужба продовжує інформування громадян щодо небезпеки контрафактних товарів.Новий відеоролик від Держмитслужби, створений за сприяння EU4PFM, фокусує увагу на небезпеці підробних електроприладів та техніки. Як свідчить практика, вони можуть не тільки розігрітися, але й розплавитися і навіть вибухнути.

Читати далі
Посилення митного співробітництва: українська делегація зустрілася з керівництвом EU4PFM у Вільнюсі

Травень 10, 2024

Посилення митного співробітництва: українська делегація зустрілася з керівництвом EU4PFM у ВільнюсіЮргіта Домейкієне, керівниця EU4PFM, Вітяніс Алішаускас, ключовий міжнародний експерт EU4PFM з митних питань, та Сергій Звягінцев, в.о. голови Державної митної служби України, обговорили різні аспекти митних реформ, зокрема, посилення антикорупційної програми, виконання санкцій ЄС, гармонізацію митного законодавства з законодавством ЄС, подальшу цифровізацію Держмитслужби та розвиток ІТ-рішень у рамках MASP-C під час зустрічі у Вільнюсі.

Читати далі
“Маю надію, що митна справа стане справою мого життя,” – зазначила Анна, молода спеціалістка, після успішного завершення адаптації у Дніпровській митниці.

Травень 7, 2024

“Маю надію, що митна справа стане справою мого життя,” – зазначила Анна, молода спеціалістка, після успішного завершення адаптації у Дніпровській митниці.Процес адаптації персоналу є одним із головних напрямів кадрового менеджменту Держмитслужби. В рамках реалізації пілотного проєкту щодо запровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом в Дніпровській митниці, успішно завершена процедура адаптації новопризначеної спеціалістки.

Читати далі
Посилення євроінтеграції України через реформу публічних закупівель

Квітень 29, 2024

Посилення євроінтеграції України через реформу публічних закупівельВідкриття переговорів про членство в ЄС ставить перед Україною нові зобов’язання. Відповідність національної системи закупівель європейським стандартам одне з них. У статті керівника Компоненту 2 з публічних закупівель Проєкту EU4PFM Ерікса Мезаліса розглянемо перебіг реформування системи публічних закупівель, ключову роль Проєкту ЄС у просуванні цих змін та майбутню траєкторію допомоги ЄС у найближчі роки.

Читати далі
«Стартбук»: ваш надійний путівник до успіху на митній службі

Квітень 29, 2024

«Стартбук»: ваш надійний путівник до успіху на митній службіСтартбуки» допомагають новопризначеним посадовцям Одеської митниці адаптуватися в професії. Підготовлені Держмитслужбою за сприяння EU4PFM «Стартбуки» стали справжніми путівниками для тих, хто робить перші кроки в митній справі.

Читати далі
“Вважаю себе зараз затятим адвокатом України, адже вражений такими стрімкими реформами у сфері міжнародної торгівлі та митниці, яких не було раніше за роки моєї співпраці з країною з 2007 року,” — Вітяніс Алішаускас

Квітень 26, 2024

“Вважаю себе зараз затятим адвокатом України, адже вражений такими стрімкими реформами у сфері міжнародної торгівлі та митниці, яких не було раніше за роки моєї співпраці з країною з 2007 року,” — Вітяніс АлішаускасEU4PFM продовжує серію інтерв’ю «Говорять експерти», у яких розповідаємо про міжнародних експертів, які сприяють позитивним змінам та діляться своїм баченням трансформації системи управління публічними фінансами в Україні. У цьому випуску представляємо нового співрозмовника — Вітяніса Алішаускаса, міжнародного ключового експерта EU4PFM з митних реформ.

Читати далі