Онлайн-зустріч між Головою Рахункової палати України та Генеральним аудитором Державної аудиторської служби Литовської Республіки

Закриті кордони через пандемію COVID-2019 не є перешкодою для міжнародної співпраці.

За підтримки проєкту EU4PFM, 7 жовтня 2020 року було організовано онлайн-зустріч між Головою Рахункової палати України, Валерієм Пацканом, та Генеральним аудитором Державної аудиторської служби Литовської Республіки, Міндаугасом Масіяускасом.

Онлайн-зустріч між Рахунковою палатою України та Державною аудиторською службою Литовської Республіки

Учасники зустрічі обговорили стратегічні цілі Рахункової палати України на майбутнє та підтримку EU4PFM у сприянні реалізації реформ порядку денного. Йдеться про впровадження в установі сучасних методів управління персоналом та принципів управління проєктами, вдосконалення ІТ-забезпечення процедури аудиту.

Валерій Пацкан подякував Юргіті Домейкієне, в.о. керівника проєкту EU4PFM, за постійну підтримку та укріпленню зв’язків між партнерами.

Держаудитслужба Литовської республіки висловила готовність поділитися з Рахунковою палатою України досвідом налагодження бізнес-процесів у сфері державного аудиту, створення системи управління ризиками в роботі аудиторів. Учасники також обговорили питання контролю за використанням державних коштів для боротьби з епідемаєю коронавірусу.