Розпочався процес закупівлі ASUR 3.0.

Дорогі постачальники,

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (CPMA) оголошує розпочатим процес закупівлі Автоматизованої системи управління ризиками ASUR V.3.0 (надалі – закупівля) для Державної митної служби України відповідно до Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаної 19 грудня 2018 Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією, та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – проект).

Розпочався процес закупівлі ASUR 3.0.

Інформація, актуальна для цієї закупівлі:

1. Закупівля здійснюється через систему CVP IS за адресою: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt. Тільки постачальники, зареєстровані в CVP IS, можуть брати участь у закупівлі. Будь-яка інформація, пояснення Документації щодо закупівлі, повідомлення та інша кореспонденція між Замовником та Постачальником повинна здійснюватися лише за допомогою CVP IS.

2. Тендерна пропозиція повинна подаватись лише у електронному вигляді, використовуючи CVP IS. Навчальні матеріали для роботи з CVP IS (як зареєструватись, подати тендер та всю іншу пов’язану інформацію) можна знайти за цими посиланнями:

1) https://vpt.lrv.lt/uploads/vpt/documents/files/EN_version/E-Public_Procurement/CVPIS_How_to_develop_and_submit_tender_proposal.pdf;

2) https://vpt.lrv.lt/en/e-public-procurement

3. Повідомлення, документи та всю іншу відповідну інформацію про закупівлю можна знайти за наступними посиланнями: – https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-699813 

– https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=560527

Ми люб’язно запрошуємо Вас надати ваші тендерні пропозиції на цю закупівлю.

З повагою,

Комісія з державних закупівель