Запрошуємо до участі в ринковій консультації щодо закупівлі «Підсистеми скарг та судів ACA ITS»

Дорогі постачальники,

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (надалі – CPMA) (Литовська Республіка) планує провести процедуру державних закупівель для Державної податкової служби України з метою придбання послуг ІТ-системи для вдосконалення процесу підтримки розгляду скарг платників податків на повідомлення про фіскальну оцінку в Підсистемі скарг ACA ITS та процесу розгляду справ у судах за участю органів Державної податкової служби України та відображення їх результатів у підсистемі судів ACA ITS  (надалі – Послуги) в рамках реалізації Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаний 19 грудня 2018 р. Європейським Союзом в особі Європейської Комісії та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – Проект).

Кінцевим власником та бенефіціаром цих Послуг є Державна податкова служба України.

Закупівля «Підсистеми скарг та судів ACA ITS»

Перед оголошенням міжнародних державних закупівель CPMA (покупець Послуг) проводить ринкові консультації на ринку щодо Послуг.

Всі ринкові консультації щодо згаданої інформації, пов’язаної з Послугами, можна знайти за посиланням: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-619091

Ми запрошуємо Вас взяти участь у цій ринковій консультації та надати свої відповіді на ринкові консультації за допомогою Центральної інформаційної системи державних закупівель Литви (CVP IS) https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ або електронною поштою [email protected] до 4 травня 2021, 09:00 за литовським часом.

Запланована міжнародна державна закупівля буде здійснюватися за допомогою системи CVP IS https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ .

Якщо ви маєте намір взяти участь у процесі закупівлі, ми рекомендуємо попередньо зареєструватися в системі CVP IS як користувач. Тільки зареєструвавшись, ви зможете надати свою пропозицію.

З повагою,

Комісія з державних закупівель