Пошук
Головна / Новини / Розпочався процес закупівлі ASUR 3.0.
19.02.2021

Розпочався процес закупівлі ASUR 3.0.

Дорогі постачальники,

Державна установа «Центральне агентство управління проектами» (CPMA) оголошує розпочатим процес закупівлі Автоматизованої системи управління ризиками ASUR V.3.0 (надалі – закупівля) для Державної митної служби України відповідно до Угоди про внесок № ENI / 2018 / 404-165, підписаної 19 грудня 2018 Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією, та CPMA для реалізації “Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні” (EU4PFM), Компоненти 3 та 4 (надалі – проект).

Розпочався процес закупівлі ASUR 3.0.

Інформація, актуальна для цієї закупівлі:

1. Закупівля здійснюється через систему CVP IS за адресою: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt. Тільки постачальники, зареєстровані в CVP IS, можуть брати участь у закупівлі. Будь-яка інформація, пояснення Документації щодо закупівлі, повідомлення та інша кореспонденція між Замовником та Постачальником повинна здійснюватися лише за допомогою CVP IS.

2. Тендерна пропозиція повинна подаватись лише у електронному вигляді, використовуючи CVP IS. Навчальні матеріали для роботи з CVP IS (як зареєструватись, подати тендер та всю іншу пов’язану інформацію) можна знайти за цими посиланнями:

1) https://vpt.lrv.lt/uploads/vpt/documents/files/EN_version/E-Public_Procurement/CVPIS_How_to_develop_and_submit_tender_proposal.pdf;

2) https://vpt.lrv.lt/en/e-public-procurement

3. Повідомлення, документи та всю іншу відповідну інформацію про закупівлю можна знайти за наступними посиланнями: – https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-699813 

– https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=560527

Ми люб’язно запрошуємо Вас надати ваші тендерні пропозиції на цю закупівлю.

З повагою,

Комісія з державних закупівель

Підписатися на нашу розсилку